loading
نمک صنعتی شیلاتی

به نمک صنعتی دانه بندی شده به اندازه بالای 2.5 میلیمتر، نمک شیلاتی گفته می شود.

نمک N-SHd

درشرکت جواهر صنعت خلیج فارس معمولا درشت ترین سایز خروجی از تفکیک سرندها این نوع سایز بوده است و دربالاترین طبقه سرند بعد از اورسایز درجواهر صنعت این نوع سایز نمک تولید میشود .  
در اکثر کارخانجات و همچنین جواهر صنعت، سایز این نمک از 3 مش کوچکتر و تا 8 مش بوده است البته درصدی هم حدودا 10درصد زیر 8مش تا 15مش یاحتی گاها تا 35مش نیز مشاهده می شود که به علت درست عمل نکردن تفکیک سرندها و یا خردایش نادرست و همچنین عدم  تقسیم یکنواخت باروری سرندها این ایراد دردانه بندی این محصول دیده می شود.
ازآنجای که درنمک هرچه دانه بندی ریزتر میشود تاحدودی خلوصیت نمک کمتر شده لذا بهتراست در درشت دانه ها سعی شود از ورود دانه های غیر مجار ریز جلوگیری شود که درنمک پاینده روی این مورد توجه خاصی شده است
درجواهر صنعت با توجه به اینکه این سایز نمک معمولا اهمیت خاصی درصنایع

– زیتون

-سختیگیری آب

– بویلرها

– دیگ های بخار

– دستگاهای تفکیک اتمیک

– صنعت پنیرسازی

-صنعت شیلات

به کار می رود و لذا خلوصیت محصول از اهمیت بالایی برخوردار است در این امر سعی شده یک نواختی دامنه محصول و پراکندگی دانه ها را به حداقل ممکن برسانیم تاجای که  زیر 8مش وجود نداشته باشد و دامنه به حداقل پراکندگی برسد.

نمک N-SHv

در شرکت جواهر صنعت باتوجه به اهمیت استفاده صنعت از نوع نمک  شیلاتی و نمک پنیری ((N-SHd)) و تقاضای مشتری بر  یکنواخت بودن و هماهنگ بودن دانه بندی ها  لذا اقدام به تولید نوع خاصی ازاین محصول بانام تجاری N-SHv نموده ایم.
نمک N-SHv تفاوتهای فاحشی با نمونه همگانی نمک شیلاتی  و نمک پنیری بازار دارد.

1-    علاوه برکاربرد این محصول عینا و مشابه همان نمک شیلاتی ،نمک پنیری و …

2-    این محصول بدلیل شرایط خاص تولید دارای دامنه همسانی بسیار محدود و یک دست میباشد تاجایی که برای نمک پاینده میسر است  دامنه همسانی را تا 1مش محدود کنیم

به این معنا ( بین 8 مش تا 7 مش –  8 مش تا 6 مش –  7 تا  6 مش و یا 6 تا 5 مش و سایر موارد)

3-    بعلت تولید خاص و قربالگری مجدد این محصول لذا تحت هیچ عنوان نرمه و یا گرده نمک که یکی از  مهمترین پارامترهای تاثیرگذار معکوس درنمک و موجبات خرابی همراه با دیگر مشکلات احتمالی نمک میشود وجود نداد.

4-    جواهر صنعت به راحتی امکان تولید این محصول را در رنج دانه بندی باهمسانی دانه ها و پراکندگی دانه بندی مورد نظر مشتری را دارا می باشد.

محصولاتمعدنینمکنمک دانه بندینمک صنعتی

نمک شیلاتی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!